Kurumsal

MCN GRUP

2013 yılında ticari araç yedek parça faaliyeti yapmak üzere kurulan MCN GRUP müşterilerine rekabetçi çözümler sunmaktadır.

Güvenilir Çözüm ortağı olma felsefesi ile yoluna devam eden MCN GRUP sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine hızlı çözümler üretmek için kullanmaktadır.

Ticari araç orijinal Yedek parça Tedariği konusunda müşterilerden gelen taleplere en uygun çözümler oluşturularak kaliteli hizmet sağlanmaktadır.

TEMSA, MAN , BMC ,MERCEDES-BENZ, SCANIA, VOLVO, DAF ve RENAULT ticari araçların motor, fren, debriyaj, soğutma, yakıt sistemi, şanzıman, diferansiyel ,şasi , gövde, elektrik malzemeleri ve klima sistemleri yedek parçalarının Türkiye ve bölge ülkeleri ne toptan satışını yapmaktadır.

2016 yılında Otobüs iç Trim parçaları konusunda Temsa Fabrika içerisinde imalata başlamıştır Tecrübeli bir ekip ile Otobüs ve Midibus araçların zemin kaplaması,Halı ,halı kaplı parçalar ve bakım kapakları imalatı 1100 m2 lik bir alanda gerçekleştirilmektedir.

2018 yılında Metal sanayinde 1000 m2 lik alanda imalat atelyesi devreye alınmış olup kendi ihtiyacımız olana metal parçaların imalatı yanında müşterilerden gelen taleplerede cevap vermektedir.

ISO 9001 belgesi sahibi olan şirketimiz paydaşlarına artı değer katmaya devam edecektir.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis