Kurumsal

MCN GRUP

2013 yılında ticari araç yedek parça faaliyeti yapmak üzere kurulan MCN GRUP müşterilerine rekabetçi çözümler sunmaktadır.

Güvenilir Çözüm ortağı olma felsefesi ile yoluna devam eden MCN GRUP sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine hızlı çözümler üretmek için kullanmaktadır.

Ticari araç orijinal Yedek parça Tedariği konusunda müşterilerden gelen taleplere en uygun çözümler oluşturularak kaliteli hizmet sağlanmaktadır.

TEMSA, MAN , BMC ,MERCEDES-BENZ, SCANIA, VOLVO, DAF ve RENAULT ticari araçların motor, fren, debriyaj, soğutma, yakıt sistemi, şanzıman, diferansiyel ,şasi , gövde, elektrik malzemeleri ve klima sistemleri yedek parçalarının Türkiye ve bölge ülkeleri ne toptan satışını yapmaktadır.

2016 yılında Otobüs iç Trim parçaları konusunda Temsa Fabrika içerisinde imalata başlamıştır Tecrübeli bir ekip ile Otobüs ve Midibus araçların zemin kaplaması,Halı ,halı kaplı parçalar ve bakım kapakları imalatı 1100 m2 lik bir alanda gerçekleştirilmektedir.

2018 yılında Metal sanayinde 1000 m2 lik alanda imalat atelyesi devreye alınmış olup kendi ihtiyacımız olana metal parçaların imalatı yanında müşterilerden gelen taleplerede cevap vermektedir.

ISO 9001 belgesi sahibi olan şirketimiz paydaşlarına artı değer katmaya devam edecektir.

 

KALİTE POLİTİKASI

MCN Grup olarak, Otomotiv ve diğer ulaşım araçları için parça üretmek ve parça tedariki yaparak müşterilerimize sunmak için oluşturduğumuz  tüm süreçlerimizde müşteri istek ve beklentileri, yasal şartları karşılamak için “Kalite Yönetim Sistemi” prensiplerini dikkate alarak stratejik hedeflerle sürekli gelişmeyi amaçlayan bir firmadır.

Bu çerçevede, hedeflerine ulaşma arzusu içinde sürdürülebilirlik ilkelerini benimsemiştir.

  • Üretim ve üretim sonrası hizmetler ve bunları destekleyen tüm süreçlerde kalite hedeflerini oluşturarak,
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek,
  • Ürünlerimizi zamanında, müşteri, yasal ve kalite şartlarına uygun olarak sunmak,
  • Çevre ve İş Güvenliği konularında her zaman duyarlı olmanın bilinci içinde yasalarla belirlenen düzenlemeler çerçevesinde çalışmak.
  • Kurumsal, girişimci, açık ve direkt iletişime sahip sosyal bir organizasyon el ortam ile tüm çalışanlarımızın bir ekip olarak sürekli daha iyiye doğru ilerlemesini sağlamak.

  • Bu politika doğrultusunda yatırımlar yaparak müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyetin devamlılığını sağlayarak her zaman kalitesine olan güveni sağlayan bir üretici olmak temel hedefimizdir.

 

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis